Welcome back, Adele!

Publikováno: 27.10.2015 19:33 | Jiří Hofbauer

Po čtyřech, kdy nadchla svět albem 21, vyprodala Royal Albert Hall, nazpívala titulní píseň k bondovce Skyfall a porodila syna, se vrací s písní, kterou opět dokázala, že tahle britská holka s nedomykavými hlasivkami je jednou z největších zpěvaček 21. století.

Na rozdíl od jiných hvězdiček Adele zbytečně na sociálních sítích nespamuje, že něco chystá, neodpočítává dny, ani nenechává jakoby náhodou uniknout první samply. Nadchla nás s Chasing Pavements, vtáhla nás do temnoty v Rolling in the Deep, definitivně jsme se do ní zamilovali při Someone Like You a teď nás znovu bere na světlo.

Premiéra šestiminutového videoklipu s názvem Hello se konala v rámci přímého přenosu britské verze pěvecké soutěže X Factor. Jedná se o vůbec první videoklip natočený prostřednictvím technologie IMAX. Prakticky krátký film v režii kanadského režiséra Xaviera Dolana vypráví příběh páru, který si po rozchodu znovu k sobě snaží najít cestu a vypořádat se se ztraceným časem.

Adelin hlas, podmanivá hudba a sychravé počasí montrealského venkova z písně dělá nahrávku, která už navždy bude spjatá s podzimem roku 2015. Taky to cítíte? To je vůně Grammy...

Novinkové album 25 vychází 20. listopadu.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!