Wiesner-Hager představil designovou židli

Publikováno: 14.12.2016 18:00 | Štěpán Molitor

Prosím, odložte si, posaďte se. No, je docela důležité, kam kterého hosta usadíte. "Elizabeth Ardenovou nedávejte v žádném případě vedle Heleny Rubinsteinové..." Nejde ale jen o to, vedle koho budou sedět. Záleží také, na čem budou sedět. Obstarožní sesle? Chesterfieldské křeslo? Prazvláštní otoman? Asi ne. Designéři Wiesner-Hager nám dilema ulehčují - představili další designovou židli. 

Snímek obrazovky 2016-12-12 v 17.45.58

Zdroj: Tumblr

Židle ARTA rakouské nábytkářské společnosti Wiesner-Hager patří k produktům, které mají v rámci celé produkce značky nejširší využití. Ačkoli se Wiesner-Hager soustředí především na výrobu kancelářského nábytku, ARTA se svým stylem a materiály hodí i do interiéru ryze soukromého, ideálně jídelny či obytné kuchyně. Židle má celodřevěný rám, na kterém spočívá elegantní skořepina ladných křivek. K vysokému komfortu sezení přispívá kvalitní čalounění a volně pružící opěradlo.  ARTA je tak židlí s mnoha tvářemi, vždy ale zůstává vysoká kvalita konstrukce a materiálů, kterým vévodí přirozená útulnost dřeva. Pro tyto vlastnosti spojené s elegantním designem a praktickou možností stohovatelnosti si ARTU vybralo už několik českých firem pro své kancelářské budovy: například Broker Trust na pražské Pankráci či Impact Hub Brno.      

Wiesner-Hager_arta_Objektstuhl_6890-203_15b_frei copy

Zdroj: Archiv značky

Wiesner-Hager_arta_Objektstuhl_6891-200_12b_BC54 copy

Zdroj: Archiv značky

Wiesner-Hager_arta_Objektstuhl_6890-200_13_B26 copy

Zdroj: Archiv značky

Hodnocení článku:Komentáře

Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Dnes je kolikátého? CO?! To ale musí znamenat, že tu zkoušku mám... za tři dny. Tři dny. Tři! Zdroj: Arnaldo Anaya-Lucca/Tumblr Přesně... Předchozí článek Každý čtvrtek novou knihu díl 6 Každý čtvrtek novou knihu díl 6 Šestý díl naší čtvrteční rubriky je tady. Socialistické Československo je náš vzor, a proto pokračujem v tradici Každý čtvrtek... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!