Will.i.am uvedl externí digitál pro iPhony i.am+

Publikováno: 03.12.2012 14:44 | Petr Hájek

Držitel 7 Grammy, 8 American Music a 3 World Music cen, americký muzikant a podnikatel William James Adams aneb též "Will.i.am" je asi nejlépe známý díky tomu, že je jedním ze zakládajících členů hip/pop bandu The Black Eyed Peas a právě se rozhodl uvést svoje vlastní foto-příslušenství pro Apple iPhony.

2012-12-03-1

Zdroj: Bornrich

Novinka byla pojmenována "i.am+ foto.sosho" a jde o stylový přívěšek pro Apple iPhony (nejméně 4/4S), jenž slouží k focení a pořizování videozáznamů. Jde o kombinaci samotného vnějšího pouzdra znázorňujícího digitální fotoaparát a obslužného softwaru. Příslušenství promění běžný iPhone v sofistikovanější podobu, která si chce najít své místečko na slunci v dnešním světě sociálně-digitální fotografie.

2012-12-03-1

Zdroj: Bornrich

Doplněk i.am+ foto.sosho nedisponuje pouze schopností focení a točení videí, ale také jejich svižnou úpravou či okořeněním řadou všelijakých filtrů, post-fotografickou editací nebo vystavením na různá sociální média. Zařízení se začne prodávat 6.12. letošního roku u London’s Selfridges & Co za cenu začínající na 320 USD (moderna), popř. 480 USD (vintage).

2012-12-03-1

Zdroj: Bornrich

Mr. Will.i.am k věci naznačil zhruba něco v tom smyslu, že jde o zajímavé spojení technologie i elegantního designu, v němž se funkčnost nalézá ruku v ruce se stylovostí. A že jde o zcela novou cestu, jakou pak majitel zařízení uvidí svůj smartphone. Příslušenství obsahuje rovněž i vestavěnou klávesničku s jejíž pomocí jde snadno okomentovat fotky hned při pořízení nebo vystavení.

2012-12-03-1

Zdroj: Bornrich

Aby autor motivoval zákazníky k ještě větším nákupům, nabízí šanci všem zájemcům získat na adrese "i.am" profil "i.am+", jehož majitelé budou mít jako první (respektive vůbec unikátní) přístup k novým exkluzivním funkcím na poli spolupráce a sociálních médií. Půjde rovněž měnit typ objektivu, a tak získat kameru pro různé situace - krajinky, osoby, ... A informace o foťáku uzavřeme konstatováním, že nabízí i blesk.

2012-12-03-1

Zdroj: Bornrich
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!