Wilmott: Nejluxusnější časopis

Publikováno: 13.07.2013 13:15 | Petr Hájek

Ačkoliv se na klasické papírové časopisy a noviny mezi moderní generací až tak moc nehraje, pořád existují na trhu a to přirozeně platí i pro jejich rekordně drahé varianty. A kolik tedy vlastně stojí nejdražší časopis? Napovíme jen, že pokud dáváte pár stokorun za Cosmo nebo Maxim, pak budete určitě překvapení.

Wilmott-Magazine1

Zdroj: Wilmott

Nejdražším magazínem / časopisem světa je Wilmott. Když jej chcete vyzkoušet, pak za pouhé dvouměsíční předplatné dáte v přepočtu okolo 700 USD. Autorem je Paul Wilmott, aktivní výzkumník, konzultant a lektor. 

Paul-Wilmott-002

Zdroj: Wilmott

Wilmott se publikuje (i cele připravuje) v Anglii a buduje si již léta pověst jako plátek, jenž přináší reporty o nejnovějších výzkumech, spolu s analýzami finančních trhů po celém světě. Jeden prý musí být skutečným expertem v dané branži, aby cele docenil kvalitu a hodnotu článků.

Velká pozornost se investuje i do designu magazínu a jeho grafického znázornění: má přesně 11" velikost a jeho vztah ke čtenářům je naprosto dokonalý, protože se věnuje i tomu nejposlednějšímu obdrženému dopisu.

Paul_Wilmott_-_Festivaletteratura_2012_01

Zdroj: Wilmott

Osoby, jenž jsou magazínu věrné po léta, na něj mají skutečně výrazné slevy - 325 USD ročně je opravdu rozdíl. Existuje tu i VIP klub (Wilmott Book Club) pro stále členy, kde se dají využít různé slevy na knihy apod.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!