XGOLF Golf Simulators - Golf v domácím prostředí

Publikováno: 22.12.2012 12:18 | Petr Hájek

Jedna z nejznámějších značek na poli virtuálních golfových simulací, společnost XGOLF Golf Simulators, jenž už prodala asi 3 tisíce podobných sestav, se vrací s dalším unikátním a neuvěřitelným golfovým simulátorem, jenž opět láme všechny rekordy co do zážitku a realističnosti.

2012-12-22-1

Zdroj: Bornrich

Novinka nabízí nejmodernější technologie a nové postupy, exkluzivní design, odolnost a vlastnosti, jenž z ní dělají nejinovativnější podobný golfový simulátor, jaký lidstvo aktuálně zná. Vše bylo do nejmenšího detailu navrženo za jediným klíčovým účelem: aby si zákazník užil té nejopravdovější a nejvíce vzrušující hry, jaké se mu může pod střechou dostat.

2012-12-22-1

Zdroj: Bornrich

Věci, v nichž má dle XGOLF Golf Simulators jejich systém navrch, jsou hlavně moderní počítačové systémy, jenž přesně zanalyzují hráčův úder. A nesmíme zapomenout ani na unikátní funkce XBALL 'Intelligent Ball Teeing' a XPLATE 'Variable Lie Positioning Plate' (dokáže zjistit úhel, kde aktuálně stojíte, jelikož ne vždy hrajete z rovinky). Hráče obklopuje sestava optických senzorů, jenž dokonale sejmou každý pohyb, k jakému snad může dojít.

2012-12-22-1

Zdroj: Bornrich

Strategicky rozmístěné senzory (zvládnou milion čtení za vteřinu) potom zkonvertují úder do dat a pokročilý software přepočítá vše tak, aby to odpovídalo aktuální situaci. A to se děje přesně 6 000x za vteřinu. Je tedy zřejmé, že zde budou zachyceny a odehrány i ty nejjemnější pohybové nuance. Maximálně realisticky je počítaná i fyzika, takže míček se odráží, jak má, uvízne v písku apod.

2012-12-22-1

Zdroj: Bornrich

XGOLF Golf Simulators stojí dle verze 43 000 až 58 000 USD a k němu standardně dostanete 93 virtuálních greenů. Suma sumárum, budete se moci věnovat svému milovanému sportu i tehdy, když počasí okolo bude přát spíše sochání z ledu než právě honění míčku v trávě.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!