Z čeho vybírat v pánské obuvi pro jaro-léto 2013?

Publikováno: 21.03.2013 13:42 | Petr Hájek, PR

Ačkoliv to zatím za okny ještě stále takto nevypadá, zima již mele z posledního a do pár týdnů tu máme jaro jako vyšité. A stalo se nám dobrou tradicí změn ročních období, doprovodit je i změnami v šatníku či botníku, což je i důvod, proč si i my dnes uvedeme pár zajímavých tipů na boty.

Rieker Luigi schwarz

Jedním ze zajímavějších modelů z produkce Riekeru jsou tyto stylové pánské kožené polobotky. Použitým materiálem je zde useň pro podšívku i podešev, stélka obuvi je pro změnu kožená. Pro lepší krok a stabilitu má tento pár speciální a flexibilní podešev a disponuje nárazy tlumícím systémem Antistress. Bota je velikosti G, tedy střední chodidlo a v prodeji za cenu 1 580 Kč.

9999-03-21-1

Zdroj: RejnokObuv.cz

Rieker polobotky grau

Ačkoliv patří polobotky Rieker grau do edice minulého roku, jsou natolik atraktivním modelem bot, že by byl přímo hřích nezmínit si je i letos, což rádi uděláme. Seženete je ve střední velikosti G a bude dobré o nich vědět, že jejich podšívka je ze syntetiky a svršek z kombinace syntetiky a textilu. Nelze neocenit i jejich stélku, kterou lze snadno vytáhnout. Tato pánská obuv je k mání za 1 550,- Kč.

9999-03-21-2

Zdroj: RejnokObuv.cz

Rejnok grey/black pantofle

Na pláž se letos můžete vydat v mnoha věcech, ovšem jednou z nich, kterou byste měli uvážit určitě, jsou tyto elegantní plážové pantofle, jejichž křivky si nezadají s elegancí rejnoka přírodního na straně jedné a luxusní miniaturní jachtou na té druhé. Pantofle drží na noze díky proužku z textilního materiálu, jinak jsou ale kompletně ze syntetických materiálů. Šířka prodávaných kusů je k vidění typicky opět jako standardní G, tedy středně široké chodidlo. Pakliže vám padly do oka právě tyto pantofle, budete si muset připravit 480 Kč.

9999-03-21-2

Zdroj: RejnokObuv.cz

Geox Strada black

A ve finále jedny praktické sandály od Geoxu (oficiální značka Geox Respira). Model Geox Strada black má obvyklé zapínání tak, jak je u tohoto typu pánské obuvi, tedy přes nárt nohy a na suchý zip. Svrchní část i podšívka je z kožené usně, pouze spodní část je v rámci co největší odolnosti při chůzi pochopitelně ze syntetických materiálů. I sandály Geox Strada black vám budou sedět nejlépe právě tehdy, když budete mít středně široké chodidlo (G). A cena? Budou vás stát rovných 1 995 Kč.

9999-03-21-2

Zdroj: RejnokObuv.cz
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!