Za valentýnským leskem a slávou diamantů do Diamond Clubu

Publikováno: 03.02.2017 00:27 | Michaela Lejsková

Doprovázejí nás od narození a nemůžou chybět v těch nejkrásnějších chvílích našeho života. Řeč je o špercích, které by měly být originální a luxusní, ale hlavně darované s láskou.  A právě den svatého Valentýna- svátek všech zamilovaných, je tím pravým časem pro vyjádření svých citů a vzájemné lásky. Možná již uzrál ten správný čas a Vy budete chtít svoji vyvolenou překvapit zásnubním prstenem a učinit zásadní životní rozhodnutí.

IMG_9610

Zdroj: Diamond Club

V těchto chvílích nastal čas, navštívit Diamond Club. 1. Českou diamantérii, kde najdete to pravé – kvalitní zlaté šperky osázené broušenými diamanty či drahými kameny jako jsou safíry, rubíny, topazy, perly, či smaragdy. Tradiční i nadčasový design, klasické i moderní, jemné i něžné tvary.

IMG_9618

Zdroj: Diamond Club

 „Pokud existuje nějaká forma dokonalosti, zhmotňuje se právě ve formě diamantu. Diamanty jsou jako lidé – mají jedinečný charakter, jsou jedineční, originální.  A pokud své milé darujete diamantový šperk, oceňujete svým darem její jedinečnost a originalitu. Diamant oplývá unikátními optickými vlastnostmi, a díky jeho kráse se stal právem symbolem lásky a trvalé hodnoty,“ říká Erika Lori, majitelka Diamond Clubu a jediná Češka s certifikací mezinárodního gemologa, která zároveň jako jediná Češka obchoduje na izraelské diamantové burze.

IMG_9622

Zdroj: Diamond Club

Inspirujte se u nás na www.diamantovecentrum.cz nebo na www.Diamond-Club.cz či si přijďte rovnou vybrat do pražského butiku Diamond Club v ulici v Dlouhé 15, Praha 1, poblíž Staroměstského náměstí. Můžete za námi i zavítat do Brna do butiku Diamond Club v nákupním a společenském centru Galerie Vaňkovka. V obou buticích si také můžete osobně převzít zboží, objednané z e-shopu. Všechny prodávané diamanty jsou kontrolovány a vybaveny mezinárodním a každý šperk je vybaven certifikátem kvality.

IMG_9629

Zdroj: Diamond Club

IMG_9640

Zdroj: Diamond Club

Hodnocení článku:Komentáře

Vizionář Yves Saint Laurent Vizionář Yves Saint Laurent Nosil dioptrické brýle s tlustými obroučkami dlouho předtím, než se objevily v každém druhém řetězci. I přes nesnadné dětství... Předchozí článek Kulturní tipy v týdnu od 6. 2. do 12. 2. 2017 Kulturní tipy v týdnu od 6. 2. do 12. 2. 2017 Nerudný Fest Již tradiční festival gymnázia Jana Nerudy se znova uskuteční v prostorech v Rock Café Praha. Těšit se můžete na... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!