Zábavné zimní aktivity (díl 1.)

Publikováno: 31.01.2013 12:16 | Petr Hájek

Ačkoliv se nám již dny pomalu delší, zima stále kraluje a naneštěstí i pěkných pár týdnů ještě bude. Aby nám tedy lépe ubíhala, jistě řadě z nás přijde k duhu spousta aktivit, jak učinit své prostředí stylovějším na zimní způsob.

1. Výroba vlastního sněhu

Jednou z nejvíce stylových věcí, jakou můžete svému bydlení a zahradnímu nábytku dopřát, je stylová stříbrná linka. Co ale dělat tehdy, když vaše plány kříží sama matka Příroda? Zkrátka to budete muset vyřešit postaru a technickou cestou.

2013-01-31-1

Zdroj: Dvice

2. Dokonalé ledové stuhy

Sníh je zábavný, ale teprve natvarovaný led je ta pravá vrcholně elegantní stylovka! Výroba je prý poměrně jednoduchá. Jak si všiml jakýsi univerzitní profesor, stačí k tomu primitivní proces o šesti krocích, které jistě zvládne následovat každý z nás.

2013-01-31-1

Zdroj: Dvice

3. Tvorba svítící ledové koule

Žárovky normální každý zná, ale tmavě modře žhnoucí zimní kouli pokrytou jakoby ledem nevlastní jen tak někdo. Vše, co k její výrobě budete potřebovat, je pár drátů, LEDka, akumulátor a balonek, to vše během 5 minut smontujete a pak ještě dáte do ledničky zmrznout.

2013-01-31-1

Zdroj: Dvice

4. Domácí ledové sklenice

Led se používá k mnohým věcem - někdo v něm rovnou bydlí, jiný si jej hází do drinku a třetí z něj zase tvoří domácí příslušenství. Kostky na led jsou jistě chladící klasika, ovšem nechat si zmrazit vodu a vytvořit z ní přímo pohárky, to je nápad hodný génia!

2013-01-31-1

Zdroj: Dvice
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!