Zac Snyder poodhalil vizuál nového Batmana

Publikováno: 14.05.2014 08:33 | Jiří Hofbauer

Christopher Nolan už k trilogii o netopýřím muži řekl vše co chtěl. Přesto je tu ještě jedna část o neohroženém miliardaří Bruci Wayneovi, který by stálo za to vyprávět. Je to několik hodin co Zac Snyder na svém účtu na Twitteru zveřejnil snímek poodhalující nový Batmobil. Snyder netají tím, že na rozdíl od Nolana, by rád Gotham City vrátil do lehce fatnasy roviny. Temná a závažná nálada by ale film neměla opustit.

snyder_batman_2

Zdroj: collider.com

Na další fotografii se poprvé oficálně představuje sám nový Batman v podání Bena Afflecka, o kterém mnozí tvrdí, že je na roli nejtemnějšího akčního hrdiny už starý. Pravdou je, že ani postava Batmana ve snímku už není nejmladší. Navíc se utká s ocelovým Clarkem Kentem v podání Henryho Cavilla. Fanoušci jistě ví, že ve snímku Man of Steel: Superman vs. Batman by mělo dojít k epickému střetu dvou nejznámější komiksových hrdinů. Kdo zvítězí zjistíme na premiéře 6.května 2016.

snyder_batman_1

Zdroj: collider.com

Hodnocení článku:Komentáře

Vizionář Yves Saint Laurent Vizionář Yves Saint Laurent Nosil dioptrické brýle s tlustými obroučkami dlouho předtím, než se objevily v každém druhém řetězci. I přes nesnadné dětství... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!