Zapojte se do soutěže a ochutnejte vánoční kávové speciality Starbucks

Publikováno: 09.11.2015 13:52 | Jiří Hofbauer

Posledních několik měsíců roku je vždy velmi intenzivním obdobím. Ale i když máte plné ruce práce s přípravou svátků, nezapomínejte při tom na sebe! Čas od času je dobré zpomalit a dopřát si drobné radosti. Sezónní nabídka teplých nápojů Starbucks poskytuje skvělý způsob, jak si takový výjimečný okamžik vychutnat.

Jednou z drobných radostí, kterými si můžete udělat den lepším bez jakékoli výčitky, je chvíle relaxace s šálkem horké kávy. Starbucks zve k vyzkoušení tří sezónních nápojů, které zaručují sladký okamžik zapomnění a báječnou náladu po zbytek dne.

Pokud zbožňujete karamel, Toffee Nut Latte je rozhodně správná volba. Lahodné latte s karamelovou příchutí a šlehačkou je malým potěšením, které si prostě nelze odepřít. A Vy si ho zasloužíte.

Toffee Nut Latte

Zdroj: Starbucks Česká republika

Gingerbread Latte je volbou pro ty, kteří se již nemohou dočkat chuti a vůně vánočního cukroví. Perníkový sirup vám zprostředkuje ojedinělou sváteční náladu a nadýchaná šlehačka vás přiměje odložit na okamžik bez výčitek svědomí všechny urgentní záležitosti. Tak je to správně! Šťastní lidé nespěchají!

Gingerbread Latte

Zdroj: Starbucks Česká republika

Je vaší slabostí čokoláda? Podlehněte neodolatelné Honey Almond Hot Chocolate. Jde o lahodný mix moka kávy s mandlovým sirupem, který je završen šlehačkou a medem. Rozhodně stojí za zhřešení!

Honey Almond Hot Chocolate

Zdroj: Starbucks Česká republika

Vybarvěte si realitu!

Vystupte z davu s osobitým červeným hrnkem Starbucks, jehož vzhled milionům lidí po celém světě ohlašuje příchod období, na které všichni tolik čekají. Vánoční edice hrnků se zeleným logem je dlouholetá tradice komunity Starbucks, která upomíná na ty nejhezčí momenty: sladké potěšení pro vaše patro a radost ze setkání s lidmi, které máme rádi. Zahřejte se a oslaďte si tuto zimu skvělými horkými nápoji, které můžete popíjet v nejcharakterističtějším vánočním hrnku na světě.

Christmas Blend

Zdroj: Starbucks Česká republika

Užívejte si výjimečnou atmosféru také u sebe doma – díky limitované edici vánoční zrnkové směsi Christmas Blend. Kombinace vybraných kávových zrn z Asie, oblasti Pacifiku a Jižní Ameriky je už 30 let mezi milovníky kávy velmi populární. Christmas Blend nabízí skvělý způsob, jak oslavit rodinné setkání, a zároveň je nepostradatelným dárkem pro ty, s nimiž chcete sdílet krásné sváteční okamžiky. Sladká, kořeněná a zároveň jemná chuť se dokonale hodí k vánočnímu cukroví. Směs Christmas Blend Espresso Roast s tóny cedrového dřeva a koření čeká na ty, kdo mají rádi sváteční atmosféru kaváren Starbucks. Její přednosti vyniknou nejlépe v espressu: proto jsme ji vybrali jako limitovaný volitelný základ všech espresso nápojů v kavárnách Starbucks během vánočního období.

Zapojte se do vánoční soutěže se Starbucks a vyhrajte jednu ze tří dárkových karet přednabitých na 300 Kč. Soutěž trvá až do neděle 15. listopadu do 12.00 hodin.

Soutěž byla ukončena. Všem účastníkům děkujeme.

Hodnocení článku:Komentáře

Vizionář Yves Saint Laurent Vizionář Yves Saint Laurent Nosil dioptrické brýle s tlustými obroučkami dlouho předtím, než se objevily v každém druhém řetězci. I přes nesnadné dětství... Předchozí článek Movember aneb každý knír se počítá! Movember aneb každý knír se počítá! Jako každý rok i letos přinese listopad akci Movember, charitativní kampaň zaměřenou na osvětu a prevenci rakoviny u mužů. Muži po... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!