Žhavé novinky v Pánské pasáži

Publikováno: 01.07.2014 10:53 | Jiří Hofbauer

Ještě před časem museli pánové za kvalitní kosmetickou do zahraničí nebo se spolehnout na e-shopy, kdy kosmetika není zrovna zbožím pro online nakupování. Jedinou dostupnou kosmetikou tak byla ta sportovní, která ovšem patří spíše do šatny u tenisových kurtů a nikoliv do šatníku k oblekům. Kosmetiku nově řeší obchod Gentleport, který v nedávné době otevřel. Prodává tradiční britské značky Taylor of Old Bond Street a The Piccadilly Shaving Co. Novinkou se pochlubí i obchod Luxury Office, který má nově luxusní obaly na iPady z luxusních kůží.

Pánská kosmetika v Gentleportu

Tradičních britských značek vyrábějících kosmetiku je řada, ale u nás se takřka neprodává. Díru na trhu zaplňují v Gentleportu a nově nabízí tradiční britské rodinné značky Taylor of Old Bond Street a The Piccadilly Shaving Co. V obchodě v Pánské pasáži koupíte vše od potřeb pro holení až po kolínské či přípravky na vlasy.

novinky_PP_cervenec_1

Zdroj: Relative PR

novinky_PP_cervenec_2

Zdroj: Relative PR

novinky_PP_cervenec_3

Zdroj: Relative PR

Ručně šité obaly na iPad

Luxury Office rozšiřuje nabídku kožených doplňků od tradiční německé značky F. Hammann. Nově má v nabídce kvalitně zpracované pouzdro na iPad z exotických kůží. Na výběr je z řady barevných provedení za je 2 402 korun. Pouzdro lze koupit na e-shopu a v Pánské pasáži, kde má Luxury Office obchod.

novinky_PP_cervenec_4

Zdroj: Relative PR

První kamenný obchod s 3D figurkami

V Pánské pasáži otevřel unikátní obchod, který vás naskenuje a na 3D tiskárně vytvoří vaší figurky až o velikosti 30 centimentrů. Unikátní technologie 3D tisku tak ožívá a má praktické využití. Více informací o 3D figurkách v Pánské pasáži nebo na 3d-figures.eu.

novinky_PP_cervenec_6

Zdroj: Relative PR

novinky_PP_cervenec_5

Zdroj: Relative PR

Hodnocení článku:Komentáře

Vizionář Yves Saint Laurent Vizionář Yves Saint Laurent Nosil dioptrické brýle s tlustými obroučkami dlouho předtím, než se objevily v každém druhém řetězci. I přes nesnadné dětství... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!