Zimní péče o ruce

Publikováno: 17.10.2013 09:52 | Václav F. Mensa

Ruce jsou jedna z nejdůležitějších částí našeho těla. Když pomineme jejich funkci, jsou to první na čem se projevuje věk. Během zimy přichází ruce do největšího kontaktu s chladem a také se to na nich projevuje. Je tedy nutné je chránit, neboť nic nepůsobí horším dojmem než suché a popraskané ruce. Naštěstí, kosmetický průmysl hojně zásobuje lidstvo krémy na ruce.

Weleda Skin Food a Cold Cream

O krémech Weleda už byla několikrát řeč. Jsou to přírodní výrobky bez chemických přísad a opravdu splní to, co slibují.

Skin Food je krém v zelené tubě s úžasnou přesto nevtíravou vůní, který kůži dodá vše, co potřebuje. Postará se o suché části a vyživuje každý milimetr pleti až do hloubky. Je univerzální takže ho lze použít na suché lokty, obličej, uši ale i kolena a paty, kupříkladu.

Cold Cream je výrobek speciálně uzpůsobený mrazivému počasí. Jeho textura je hutná, pleť vyživuje, chrání před vysušením a zarudnutím vlivem chladu. Zaručeně bude Vaše ruce bránit a díky němu si zachovají hebkost a jednotný odstín.

1

Zdroj: Weleda

La Prairie White Caviar Illuminating Systeme

Krém La Prairie s buněčným komplexem kůži nejen chrání ale zároveň předchází stárnutí a nežádoucí pigmentaci. Pokud tedy tušíte, že se vám začínají tvořit "stařecké" skvrny, rozhodně neváhejte s koupí. Má ochranný faktor 15 a tudíž zabrání i stárnutí rukou vlivem slunce.

1 (kopie 2)

Zdroj: La PrairieOPI Avoplex High Intensity Hand & Nail Cream

Značka specializující se na ruce přišla s tímto krémem který zajistí ochranu nejen rukou ale především nehtů. Pokud vám tedy záleží na tom, aby jste měl pevné a hladké nehty s upravenou kůží kolem nich (a mělo by záležet) rozhodněte se pro tento. Voní jemně a tudíž nebude jakkoliv přebíjet váš parfém či navozovat dojem zženštilosti.

1 (kopie 3)

Zdroj: Opi

Krémů na ruce není nikdy dost. Jeden si dejte do auta, jeden do aktovky, jeden používejte v práci. Vaše ruce to ocení. Šetřit na své kůži by se sice nemělo, přece jen je to největší orgán v těle. Nadruhou stranu, ani obyčejným krémem od Nivea nebo Neutrogena uděláte rukám větší službu, než když krém nepoužijete vůbec. Použijte jej po každém mytí rukou a uvidíte, jak se vám to vrátí.

image-3

Zdroj: Pintereste

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!