Chcete být miliardářem? (aneb automobilové portfolio jednoho z lepší společnosti)

Luxusní auta
21.11.2009 09:38 | Pavel Lopušník

Ahoj, nebudu se Vám moc dlouho představovat a nudit Vás svými úspěchy. Spokojte se prostě s tím, že jsem součástí tzv. lepší společnosti a tohle jsou někteří moji plechoví miláčci. Najdete tu jednak novinky, které jsem si dovezl z nedávného japonského autosalonu, ale i nestárnoucí klasiku. Vítejte v mojí garáži :)

Reprezentant moci

Nesnáším limuzíny, protože mi připadají příliš snobské. K čemu máte mít vůz, který zabere ve Vaší garáži tolik místa a pokud chcete oslnit je tu spousta jiných automobilů. Pro své pracovní a reprezentativní cesty používám zn. Rolls – Royce. Vždy si vybírám mezi dvěma vozy této značky, kterými své kolegy, či budoucí klienty oslním. Je to jednak Rolls - Royce Phantom a novější Ghost. Interiér mi poskytuje dostatek pohodlí i na delší pracovní cesty do zahraničí a exteriér zdůrazňuje můj úspěch.

Rolls Royce Phantom
Rolls Royce Ghost

Splnění snu

Přiznám se, že i já jsem jako malé děcko sbíral „angličáky“ a tak, když se mi vyskytla ta možnost, mít v reálu podobný vůz, na který jsem kdysi fascinovaně hleděl v hračkářství, neváhal jsem ani minutu.

Je pravda, že to není úplně přesný typ toho vozu, ale značka zůstává stejná. Pro ilustraci tedy ukazuji toho „angličáka“ a reálnou verzi mého plecháčka. Jde o Porsche Carreru R.S 2.7 (1967), Porsche Carreru GT2006.

Angličák Porsche
Porsche

Svoboda v nezávislosti

Kabriolet je pro mě ztělesněním pocitu, že jsem součástí něčeho většího. Miluji ten pocit absolutní svobody, kdy Vám vítr sviští kolem hlavy a Vy máte ten úžasný dojem, že žijete. Svoboda a nezávislost, to jsou moje hesla, která ztělesňuje Maserati GranCabrio.

Maserati

Vyjádření přátelství a harmonie

Z nedávného Tokijského autosalónu jsem si přivezl tohohle broučka Toyota, Subaru FT-86 Concept. Na jeho vývoji se podíleli automobilky Toyota a Subaru. Pro mě osobně je ten vůz ztělesněním přátelství, kdy se dva lidé vzájemně doplňují, a výsledkem je harmonie.

Toyota Subaru

Jedinečnost a prvenství

Sport je unikátní ve své možnosti uplatnit své schopnosti a být první. Sportovní vůz, který užívám nejčastěji pro mě takové prvenství a jedinečnost představuje. Jde o Lexus LFA a já osobně jsem rád, že jsem jedním z prvních, kdo si tohle auto mohl z Tokijského autosalonu přivést. Je pravda, že suma, kterou jsem za něj dal, byla obrovská, ale prvenství vždycky něco stojí? Nebo ne?

Lexus

Tak co líbila se Vám tahle letmá prohlídka mé garáže? Pokud ano mohu Vám už nyní zaručit, že rozhodně nebyla poslední. A pokud jste právě teď zatoužili být jako já, pak vězte, že já jsem Vámi, jako vy jste mnou. Rád Vám bude příště dělat průvodce a už nyní se těší

Váš miliardář :)
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!