Domácí sprcha s rybičkami

Publikováno: 28.03.2011 14:06 | Petr Hájek

Aneb jedna skutečně neobvyklá koupelna pro milovníky akvaristiky...

 

2011-03-28-1


Už samotné označení zvířat v domácnosti (totiž "domácí mazlíčci") potvrzuje, jak se většina lidí ke svým zvířecím společníkům chová. Rozmazluje je v jídle i bydlení, hraje si s nimi, mazlí se s nimi a pokud to jen trochu jde, berou si je všude s sebou. Zásadní potíž této věci doposud vždy vznikala u rybiček - jelikož potřebují akvárium, jejich mobilita je prakticky nulová.

Naštěstí, moderní koupelny nemají hranice, pokud jde o design a originalitu. Koupelna dnes již není jen místem prosté očisty těla, ale má stále větší význam i v očistě duše: je to místo relaxace a odpočinku. I koupelny jsou ale stále inovovány prakticky neustále něčím novým. A dnes si povíme o inovaci věru nevídané.

2011-03-28-1

 


Designérské duo Giulio Gianturco a Mario Tessarollo se věnuje návrhu koupelen již po nějaký čas, což nás dnes nicméně až tak zajímat nebude, my totiž zaměříme pozornost rovnou na jejich poslední novinku, která do sebe kromě obvyklé výbavy pojala také celé akvárium s rybičkami!

Sklo je samozřejmě dokonale průhledné, abyste z té rybí parády také něco měli a akvárium je navíc umístěné tak šikovně, že jej vidíte jak ze strany pokoje, tak i ze strany koupelny. Vlastně se divíme, že někdo na tak skvělou věc už nepřišel dávno...
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!