Druhý nejkrásnější muž planety je Čech!

Publikováno: 17.12.2011 19:38 | David Novotný

V Bangkoku se konalo finále soutěže Mister International 2011, kde soutěžilo celkem 53 států včetně České a Slovenské republiky. Jako druhý skončil Martin Gardavský, který se stal druhým nejkrásnějším mužem planety pro rok 2011. Mám z toho obrovskou radost, jsem velmi unavený, ale šťastný dodal po vítězství Martin Gardavský.

Mister International Martin Gardavský

Vítěz se stal Cesar Curti z Brazílie, druhý se stal Martin Gardavský z České republiky, a třetí se stal Steven Yoswara z Indonésie. Je to pro mě velké překvapení, jsem velmi šťasťný, když jsem začínal, nikdy bych neřekl, že bude mít Česká republika druhého nejkrásnějšího Muže planety, je to pro mě velký úspěch, Martinovi jsem již gratuloval a držel mu palce dodal David Novotný.

Slovenský Muž roku se dostal do Top 10 Jakub Lorencovič. I to je obrovský úspěch dodal David Novotný. Martin Gardavský mluví několika jazyky, studuje ekonomickou fakultu České zemědělské univerzity a pochází z Mořiny z Karlštejnska.

Hodnocení článku:Komentáře

Chystáte se na dovolenou? S MUDr. Jaroslavem Foltýnem jsme si vyměnili mnoho užitečných informací! Chystáte se na dovolenou? S MUDr. Jaroslavem Foltýnem jsme si vyměnili mnoho užitečných informací! Mnoho lidí může jistě říci, že ve volbě dovolené nejsou konzervativní, ale v otázce s kým budou cestu realizovat, sázejí... Předchozí článek "Michelinská hvězda je jako Oscar v kuchařském světě." Když něco chcete opravdově zažít, dělat či poznat, vydejte se tam, kde se taková příležitost nabízí od skutečných profesionálů.... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!