I muž potřebuje kvalitní odpočinek

Povlečení
11.10.2010 23:03 | PR

Kvalitní spánek nezávisí pouze na tom, jak dlouho spíme. Je třeba také pečlivě zvolit místo na spaní, postel, matraci a v neposlední řadě povlečení. Nabídka povlečení na trhu je široká a můžete si z ní vybrat povlečení, které bude svou barvou a vzorem nejen stylově ladit s vybavením Vaší ložnice, ale zároveň bude vyrobeno z materiálu, který co nejlépe splňuje Vaše požadavky. Běžně jsou k dostání povlečení vyrobená z damašku, bavlny, krepu či flanelu. Damašek se příliš nemačká a poměrně rychle schne, což by pro Vás mohla být velká výhoda, pánové. Bavlněné povlečení je příjemné na dotek a dobře se pere i žehlí, krepové povlečení naopak žehlení ani nepotřebuje. V létě uvítáte lehký a chladivý satén či hedvábí, a pokud potřebujete v zimě zahřát, ideální je hutné flanelové povlečení.

Kvalitní prostěradlo je také důležité

Prostěradlo odděluje tělo od potahu matrace a zmírňuje tak nejen pronikání vlhkosti a potu do jádra matrace, ale zároveň je snadno vyměnitelné a dobře se pere, takže pomáhá udržovat hygienický standard a zabezpečí Vám větší pohodlí při spánku ve srovnání s mnohdy na dotek hrubým povrchem matrace.

Hodnocení článku:Komentáře

Nominace 11. ročníku Czech and Slovak Hairdressing Awards: Fascinace pánskými účesy Nominace 11. ročníku Czech and Slovak Hairdressing Awards: Fascinace pánskými účesy Pánským účesům je věnována pozornost málokdy, i když si ji rozhodně zaslouží. O tomto faktu nás opět přesvědčila kategorie... Předchozí článek "Michelinská hvězda je jako Oscar v kuchařském světě." Když něco chcete opravdově zažít, dělat či poznat, vydejte se tam, kde se taková příležitost nabízí od skutečných profesionálů.... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!