Jak najít v roce 2010 lásku

2010-01-13a
13.01.2010 12:38 | Petr Hájek

Muži jsou sami z mnoha důvodů – pracovních, protože se tak rozhodli na základě studia ostatních vztahů, jelikož se na ně zrovna vykašlala jejich životní láska nebo zkrátka jen měli smůlu. Máme tu nový rok a tak je čas postoupit zase o krok dále – a třeba právě s novým vztahem.

1. Žádné výmluvy

Přestaňte si stěžovat svým známým, že snad nikdy nikoho nepotkáte, nebo že nejste dívčí typ. Žen je na světě něco přes 3 miliardy, takže je velmi nepravděpodobné, že se aspoň jediné nebudete líbit. Na druhou stranu, nikdo neříká, že musíte snížit svoje standardy, každopádně rozhodně je znovu všechny zrevidujte.

2. Online randění

Všichni už to dnes dělají, takže nebuďte pozadu a založte si na pár sociálně-seznamovacích webech svůj profil. Navíc jsou podobné weby skvělou zkušeností pro zjištění, jaký typ žen vás vlastně bude přitahovat – dlouhodobě emocionálně především. S otevřeností to nepřehánějte, přece jen jde o první kontakt.

3. Vzhled není pro ženy až tak důležitý jak si muži myslí

Jednou z největších chyb, jakou dělají muži při seznamování je to, že si myslí, že je ženy hodnotí podle stejné stupnice, podle jaké hodnotí ony je. Zkuste se zamyslet, zda je dokonalá vizáž to, co potřebujete v duchu hesla: "Na hezkou ženu se příjemně pohlíží, s rozumnou se příjemně žije". Věřte nebo ne, ale dokonce i děvče bez nejdelších nohou může být skvělým životním partnerem.

4. Buďte romantičtí

Člověk nemusí nutně brnkat své vyvolené na mandolínu pod oknem, romantický lze být i mnoha jinými způsoby – kupříkladu ženy rády občas nahlédnou do mužova citlivého já. Také kladněji hodnotí, když jim přímo zavoláte než jen pošlete SMSku nebo E-mail.

Hodnocení článku:Komentáře

Lékařská tajemství pro moderního muže, díl II. Lékařská tajemství pro moderního muže, díl II. Určitě není nic špatného na tom, věnovat se v rozumné míře vlastnímu zdraví. Kromě vyvážené... Předchozí článek "Michelinská hvězda je jako Oscar v kuchařském světě." Když něco chcete opravdově zažít, dělat či poznat, vydejte se tam, kde se taková příležitost nabízí od skutečných profesionálů.... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!