Metrosexuálem roku je Aleš Mrkva

Aleš Mrkva
Aleš Mrkva - Metrosexuál roku 2009,
18.12.2009 11:11 | Michal Vošahlík

Zatímco soutěž Muž roku si své finalisty vybírá z poměrně rozmanitých typů, mezi jakými sem tam vykoukne nějaký ten metrosexuál, soutěž Metrosexuál roku vybírá pouze z těchto metrosexuálů. Do letošního ročníku Metrosexuála roku, který byl již čtvrtým, se tak přihlásilo 72 soutěžících, kteří si věřili v tom, že jsou nejupravenějšími a nejvoňavějšími muži městského střihu. Jedinými objektivními podmínkami pro přihlášení do soutěže byly požadavky na věk soutěžících, jimž muselo být více než 18 let, a na české státní občanství.

Z přihlášených soutěžících vybrala porota 10 finalistů. A protože o největším šampiónovi mezi šampóny nemůže rozhodovat nějaký ledajaký vořežprut, sestávala hvězdná porota z půvabných žen a ostatních odborníků na muže :o). Uvedu především herečku Nicol Štíbrovou, zpěvačku Markétu Poulíčkovou, modelky Martinu Dvořákovu a Terezu Zimovou nebo vizážistu Karla Pavlíčka. K porotě pak parádně pasovaly moderátorky večera Tereza Schertlerová, neboli Internetová MISS sympatie za rok 2009, a Eva Decastelo, nám, chlapům, známá spíše jako Aichmajerová. Finalisté se předvedli v přehlídce vlastního stylingu a v přehlídkách denního oblečení a spodního prádla značky Bruno Banani. Vítězem letošního ročníku Metrosexuála roku se stal devětadvacetiletý Aleš Mrkva. A stejně jako v ostatních soutěžích krásy byl vyhlášen i výtěž podle hlasování čtenářů, tedy Metrosexuál roku Press 2009 Vladimír Veverka, a nejvíce sympatický soutěžící, tedy Metrosexuál roku Sympatie 2009 Viktor Valenta.

Jakmile Aleš Mrkva dostal za své vítězství vavřínový věnec od uměleckého kováře Jaroslava Kašpara, stal se z něj mytologický Apollon. Mimo věnce Aleš vyhrál zapůjčení Porsche Carrera 911 na víkend, které lze shledat za nejběžnější mužský sen, a kontrakt od modelingové agentury.

Nakonec se všechny dojmy zamíchaly na after párty a spolu s nimi se zamíchali i vítězové s poraženými, takže zase všichni slavili všechno.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!