Muž roku 2011: Českou šestku uzavře Vítězslav Fiala

Publikováno: 19.07.2011 21:09 | Michal Novák

Českou šestku ve finále Muže roku 2011 uzavírá 23 letý finanční poradce z Vyškova - Vítězslav Fiala. Finálový večer bude jistit z nadhledu svých 192cm (a váze 90kg).

Muž roku 2011: Vítězslav Fiala

1. Kdo Vás do soutěže přihlásil a proč?

Defakto to byla slečna Alenka z agentury Jaro Management. Nabídla mi tuto možnost, kterou jsem zprvu odmítl. Do 14 dní jsem však své rozhodnutí přehodnotil a rozhodl se pro účast.

2. Proč byste měl právě Vy být Mužem roku?

S největší pravděpodobností není možné stát se ženou roku, tak alespoň muž by mohl vyjít. Proč já? Snad mám předpoklady, které se slučují v co možná největší míře s vizí lidí pro muže roku 2011.

3. Jak probíhají/probíhaly přípravy na soutěž?

Nijak zvlášť se nepřipravuji, jediná změna, která se udála je, zvýšená fyzická aktivita. Tento krok vede spíše k podpoření dobré nálady a udržení kondice na rozumné úrovni. Neplánuji žádné markantní změny v chování či návycích, které mám.

4. Kolik času denně strávíte v koupelně?

Jelikož tam je i WC tak se čas trávený v této místnosti nastřádá. Myslím si, že jsem v časovém rozmezí někde na úrovni průměrné údržby ženy po šedesátce.

5. Na čem stavíte svou image, svůj styl?

Na svém já, na příjemném vystupování, na vstřícnosti. Co se oblečení týče preferuji elegantní styl nic okázalého.

6. Jakou vlastnost byste na sobě nejvíce vyzdvihl a naopak, které byste se nejraději zbavil?

Obecně se lépe mluví o pozitivních vlastnostech než negativních. Pozitivní - dle mého je to snad čestnost. Pokud někomu něco slíbím, snažím se vždy slib dodržet, myslím si o sobě, že jsem spolehlivý. Nejraději bych se zbavil lenosti, mnohdy odkládám věci na později, pokud je však něco urgentního nedovolím si zmeškat, či nesplnit…

7. Co nejvíce oceníte na svém okolí?

Milé, upřímné, charakterní, spolehlivé, zkrátka slušné lidi. Nemám rád přetvářku, podlé chování, nespolehlivost, zášť…

8. Oblíbená značka, vysněný vůz?

Žádnou vysněnou značku či model nemám. Líbí se mi spousta vozů a výrobce se liší. Když už nějaké auto zmínit, tak například - Land Rover LRX, Mercedes Benz E class.

9. Čím jste chtěl být jako malý? Jaká je Vaše vysněná práce teď?

Když jsem byl malý, chtěl jsem být jako mí rodiče. Byli a vždy budou mým vzorem, i když cestičku životem si chci vyšlapat sám, aby na mě mohli být pyšní. Truhlář, rugbysta, moderátor, to byly profese, které mě dlouhou dobu zajímaly. Moderovat by mě možná bavilo i dnes (ještě donedávna jsem posílal životopis do rádií). Má současná práce mě baví a uvidíme zda-li budu nadále postupovat po svém žebříčku hodnot tak, jak si přeji a jak se o to snažím.

10. Co byste vzkázal mladým mužům, kteří by se v budoucnu také chtěli ucházet o titul Muže roku?

Klidně do toho. Věřím, že je touto cestou možné potkat spoustu zajímavých lidí, užít si zábavu a získat zkušenosti do budoucna.

Muž roku 2011: Vítězslav FialaPřipojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!