Ostrůvek Scott Island právě v prodeji

Publikováno: 28.06.2010 14:20 | Petr Hájek Mezi lidmi snad není rozšířenějšího snu, než vlastnit nějaký ten pěkný ostrůvek a samozřejmě tam bydlet. Dnes máte ideální příležitost jeden si pořídit, budete ale muset sáhnout hluboko do kapsy...

 

 


Zmizet na svůj ostrov před celým světem je lákavá fantazie, kterou si splní jen pár vyvolených. Jestliže se i vy právě rozhlížíte po nějakém podobném, pak vám rozhodně musíme připomenout ten ležící u Stuart Channel poblíž vancouverského ostrovního města Chemainus (ostrůvek leží asi 5 km od něj).

 

 

Ostrůvek zvaný Scott Island se rozprostírá přes 5,26 akrů, lze se na něj dostat lodí i helikoptérou a především, poskytuje ubytování vskutku na úrovni: dvojpodlažní dům má 5 ložnic, 6 koupelen, společenský sál, kuchyni, jídelnu, rodinný pokoj a oddělený obývák s cihlovým krbem. Hned vedle domu je křídlo pro sloužící / hosty obsahující dvojici ložnic a koupelen.

 

 

Na ostrůvku je dostupná řada outdoorových aktivit, z nichž si namátkou zmiňme třeba tenisový kurt běžných rozměrů, sledování ptactva, projížďku v kajaku, samozřejmě rybaření a plavání. Tím ale výčet zdaleka nekončí, přirozeně zde lze i grilovat, lovit kraby a mnoho dalšího.

 

 

Procházka po ostrově sice není dlouhá, o to však intenzivnější: jsou tu ovocné stromy, upravené cestičky, i snadno dostupný oceán. Ačkoliv je z Chemainu zajištěna lodní doprava, předpokládá se, že majitel bude mít pro dopravu něco vlastního. A na kolik vlastně ta paráda přijde? Rovných 4 732 000 USD.

Hodnocení článku:Komentáře

Nejstylovější muži minulého týdne, díl 13. Nejstylovější muži minulého týdne, díl 13. Je nesporným faktem, že slavní muži jsou trochu více na očích a tedy je i jejich styl pod pečlivým okem veřejnosti. Ani my jsme... Předchozí článek "Michelinská hvězda je jako Oscar v kuchařském světě." Když něco chcete opravdově zažít, dělat či poznat, vydejte se tam, kde se taková příležitost nabízí od skutečných profesionálů.... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!