Pod zátkou Absolut Tune

Publikováno: 10.10.2012 21:22 | Jiří Hofbauer

Spojením šumivého víná a prémiové vodky vznikl nápoj hodný skleniček na šampaňské.

Absolut Tune

Zdálo by se, že to nemůže fungovat a ono přeci. Spojením dvou nejlepších věcí ve své třídě vznikl vytříbený nápoj jaký na trhu nemá konkurenta. Spojení Sauvignonu Blanc, z novozélandských vinic oblasti Marlborough a Absolut, vodky vysoké kvality a prestiže, dalo vzniknout alkoholickému nápoji jménem Absolut Tune. Tento mix z vodky a vína v poměru 6:4 má však v závěru přijemných 14% alkoholu. Výsledkem je perlivý nápoj, který obstojí na nejrůzněšjích akcích. Nápoj by měl na konzumenty působit stylově, vzbudit v nich nehraný zájem až chtíč, ale především si klade za cíl je nadchnout.

„Absolut Tune je strategickým článkem, kterým se ještě víc chceme přiblížit všem našim spotřebitelům a současně posílit naši konkurenci schopnost,“ uvedl Maxime Kouchnir, viceprezident, společnosti Pernod Ricard USA, která vyrábí prémiový alkohol pro americký trh. Současně pod ni spadá také česká Jan Becher – Karlovarská Becherovka, a.s.

Vytříbená však není pouze kvalita obsahu láhve. Nachnout umí taktéž samotný obal. Tvůrci i v tomto ohledu mysleli na dualitu – proto k tvorbě designu láhve oslovili módní návrhářku Charlotte Ronsonovou a písničkářku Solange Knowlesovou. Ikdyž firma vyměnila tvar své ikonické láhve na vodku ponechala logo a nápadistost. Na elegatním těle temně černé láhve na šampaňské je nasazeno ochrané pouzdro perleťové barvy, které jedním tahem rozepnete jako ženě šaty a odhalíte zlatý dekor láhve i rub šatů. Korek protne vzduch a po prvním doušku poznáte jako harmonicky výsledný mix působí.

Absolut Tune

Předností Absolut Tune je vysoká kvalita a především cenová dostupnost. Australané jej ochutnali na konci srpna, Američané si jej dopřejí už letos na podzim, Evropa se ho dočká na jaře 2013. Americká cena je stanovena na $ 31.99. Absolut Tune chutná nejlépe dobře vychlazený z klasické flétny na šampaňské. Zároveň se však velmi dobře hodí k míchání drinků.

Naughty Bellini

1 díl ABSOLUT Apeach
1 díl broskvového pyré
vychazelnou ABSOLUT TUNE
vhodné podávat v šampusce

Screwdriver Mimosa

4 díly chlazené ABSOLUT TUNE
1 díl chlazený pomerančový džus
pomerančový likér
pomerančová kůra na ozdobu

Bubbly Flower

4 díly chlazené ABSOLUT TUNE
1 díl bezinkového likéru
citrónová kůra na ozdobu

Absolut TunePřipojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!