Rakytníková party a známé osobnosti

Rakytníková party
18.11.2011 11:40 | David Novotný

V Hotelu Majestic Plaza se konala rakytníková party k představení nové řady kosmetiky Regina s rakytníkem a to za účasti řady osobností.

Jako kmotry nové řady kosmetiky s rakytníkem Regina se stala Uršula Kluková, Petra Černocká, Štěpánka Duchková, Martina Gavriely, Michaela Dolinová, Michaela Nosková. Jako první přišla na party Martina Gavriely, která měla bloklá záda a nemohla se ani hnout, potřebovala bych masáž a to zad dodala Gavriely. „Chtěla bych, co nejdříve s mým přítelem miminko“, rozebírala s Michaelou Dolinovou debatu na téma rodičovství. „Je to hodně zodpovědné, ještě s tím počkej“ odrazovala Dolinová Gavriely.

Uršula Kluková prezentovala rakytník jako zdravý keř i na léčbu nádorů. „Má to v sobě hodně vitamínů a zvlášť před Vánoci by si měl každý pít rakytník“, což potvrdila rakytníkovým pivem, které bylo speciálně vyrobeno pro Reginu. Uršula se také si postěžovala, že v Broumově ji řemeslníci udělali špatně podlahu, „stojí tolik peněz, nemám už ani korunu a přitom to odflákli“. dodala smutně Uršula Kluková. Na setkání Uršula Kluková vyzkoušené pleťový krém, který ji namatlal pořadatel Muže roku David Novotný. „No, já stojím dvě hodiny před zrcadlem a ty mi to takhle dáš na můj ksicht“, dodala Uršula Kluková.

Michaela Dolinová ráda namazala Muže roku 2011 Martina Gardavského. „To mi zase manžel dá doma na prdel“, dodala Dolinová, pro kterou byl Martin velký favorit a dávala mu hlasy na finále, jinak má ráda přírodní produkty.

Rakytníková party

Štěpánka Duchková se mazala neustále krémem na ruce, „ten příjemně voní“ dodávala Duchková, „a jestli mě to pomůže, tak se s tím budu mazat neustále“ a vzala dva krémy i do své kabelky pro maminku.

Petra Černocká se bála mazat Muže roku Martina Gardavského, „já ti namažu jenom pusu, záda ne, protože by manžel žárlil, že jsem na zajíčky“, dodala Petra. „Já mám ráda vše, co je přírodní, a toto je novinka, tak to rozhodně vyzkouším“, dodala Černocká.

Michaela Nosková nechtěla ochutnat rakytníkovou šťávu, „já se raději namažu“, což vzal doslova pořadatel setkání David Novotný a namazal Míše Noskové prsa tělovým krémem z rakytníku, který má účinky i mladistvého vzhledu. „To bude manžel Honzík koukat, až přijdu domů“, dodala Nosková.

Ing. Jiří Jedlička obchodní ředitel Reginy z Nového Města nad Metují dodává, že se jedná o novinku na našem trhu, je to kosmetika plná vitamínů, která je určena pro citlivou a suchou pleť a má hojivé schopnosti. Setkání se zúčastnil i senátor Petr Pakosta.

Rakytníková partyPřipojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!