Školní výlet měl svoji premiéru v Lucerně

Publikováno: 24.02.2012 15:32 | Michal Novák

V kině Lucerna se uskutečnila filmová premiéra filmu Školní výlet od scénáristy a herce Tomáše Magnuska, ve kterém si zahrají osobnosti jako je Uršula Kluková, Kamila Moučková, Libuše Švormová, Stanislav Zindulka, Ladislav Trojan, Michaela Nosková, David Novotný, Miriam Kantorková či Agáta Hanychová.

Premiéra školní výlet

Film je o tom, jak parta bývalých školáků, nyní už důchodců se vypraví do Lázně Bělohrad, kde prožijí řadu zajímavých příhod, nenadálých situací, "je to koncert hereckých legend a mladých herců" dodává herec a scénárista Tomáš Magnusek.

Na slavnostní premiéru dorazila řada osobností jako hlavní hrdinka Libuše Švormová, Kamila Moučková, Magda Malá, Agáta Hanychová, Miriam Kantorková, Michaela Nosková, pořadatel Muže roku David Novotný, Jan Bendig, Stanislav Zindulka, Ivanka Devátá a řada dlaších osobností.

Uršula Kluková se ve filmu svlékne, "já jsem do toho nechtěla jít, ale přemluvili mě, tak jsem se ve svých sedmdesáti letech svlékla, ale s tím je už konec, rozhodně nic dalšího neplánuji" dodala Uršula Kluková.

Libuše Švormová byla z filmu nadšena, "je to srdeční záležitost a příběh o starších lidech, na které se v poslední době zapomíná. Jednou tyto filmy budou mít velkou cenu" dodala Švormová.

Kamila Moučková si stěžovala, že ji bolí páteř, "asi jsem nějak špatně ležela" dodala Moučková. Když přišla Agáta Hanychová, tak se Moučková snažila skamarádit s Agátou, "tvoji mámu mám moc ráda" dodala Kamila Moučková, "já tě pozoruji, jsi taková divoká a slíbíš mi, že mě vezmeš někdy na nějaký večírek žertovala" Kamila Moučková s Agátou, který si odskočila od svých mateřských povinností.

S Dominikou Mesárošovu přišel i pořadatel Muže roku David Novotný, "je to moje první velká role dodal Novotný, rozhodně akce nepověsím na hřebík, to ne!" dušoval se David Novotný, který ve filmu hraje šéfa volnočasových aktivit. "Má role ve filmu má diváky pobavit a rozesmát." Dominika Mesárošová chtěla platit šatnu dvoutisícovou bankovkou, "menší nemám nezlobte se", omlouvala se Dominika Mesárošová. "Docela teď hodně vydělávám" chlubila se Davidovi Dominika.

Premiéra školní výlet

Magda Malá přišla i s malou Magdičkou, "je to těžké období pro mě, jak jsme se rozešli s přítelem, tak jsem na všechno sama" stěžovala si Magda zpěvačce Míše Noskové. "Nám dnes hlídá babička, tak vyrazíme s manželem Honzou asi i někam pořádně to rozjet, vždyť jsem pořád doma a nebo pracuji" dodala Nosková po skončení filmu, kde má zpívající roli a hraje sama sebe zpěvačku.

"Film je pro všechny generace, je ukázkou mladé i té nejstarší generace, myslím, že se nikdy nepodaří dát u tyto herecké legendy dohromady, je to i vzpomínka na Bořivoje Navrátila, který ve filmu hraje ředitele sanatoria" dodal Tomáš Magnusek.

Premiéra školní výlet
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!