Staňte se těmi nejlepšími fotbalovými fanoušky

Publikováno: 17.10.2012 19:15 | PR

GILLETTE A YOUTUBE OHLAŠUJÍ PARTNERSTVÍ, KTERÉ SI DÁVÁ ZA ÚKOL POSKYTNOUT MUŽŮM ŠANCI STÁT SE TĚMI NEJLEPŠÍMI FANOUŠKY

Nový kanál usnadňuje přístup k exklusivnímu fotbalovému obsahu po celém světě.

Firma Gillette a YouTube nedávno ohlásili úzké partnerství, jehož výsledkem je zcela unikátní projekt s názvem Gillette Football Club. Ten si dává za cíl změnit způsob on-line sledování fotbalu. Kanál fanouškům přinese kvalitní fotbalový obsah – krásné góly, sestřih nejzajímavějších okamžiků a zajímavostí ze zákulisí předních fotbalových lig a klubů, vlastní originální obsah a exkluzivní informace.

GFC

Gillette Footbal Club (youtube.com/gillettefootballclub) bude poskytovat video přenosy a záznamy v HD kvalitě a to skrze partnery YouTube, kterými jsou fotbalové ligy po celém světě – španělská La Liga, francouszká Ligue 1, italská Serie A a více než 50 různých fotbalových klubů, včetně Manchester City FC, Chelsea FC, Paris Saint-Germain a Olympique de Marseille a FC Barcelona a také zprávy od poskytovatelů sportovního obsahu například kanálu ESPN a TalkSport. Při přihlašování si divák vybere své oblíbené kluby a ligy a nejaktuálnější videa mu budou doručena, jakmile budou k dispozici. Uživatelům Gillette Football Club nabídne přístup k nejnovějším gólům, sestřihům nejzajímavějších okamžiků, zprávám a statistikám zcela zdarma. Nepřijdou ani o možnost hrát prostřednictvím kanálu nejrůznější sociální hry.

Dalším prvkem integrovaným do projektu Gillette Football Club je unikátní index herní výkonnosti, vytvořen firmou Squawka, která rovněž patří mezi partnery. Prostřednictvím indexu, který analyzuje více než 2,500,000 situací držení míče, získávají fanoušci sofistikovaný přehled o nejlepších evropských klubech a hráčích. Interaktivní statistiky ukazují, kdo má během sezony největší vliv. Fanoušci se díky tomu stávají skutečnými fotbalovými odborníky.

Gillette Football Club přináší radikální změnu ve způsobu, jakým fanoušci sledují a prožívají fotbal Kanál bude spuštěn v beta verzi a v průběhu nadcházejících týdnů podstoupí další vylepšení, co se obsahu a funkčnosti týče. Se spuštěním nového YouTube kanálu Gillette Football Club se Gillette stane hlavním sponzorem fotbalového obsahu v rámci YouTube v celé Evropě, na Středním východě a v Africe.

Více na youtube.com/gillettefootballclub.

Vyhrajte exkluzivní zlatý holící strojek Gillette Fusion Proglide

Soutěžte s Gillette Football Club a vyhrajte jednu ze 2 limitovaných dárkových kazet Gillette Fusion Proglide. Stačí odpovědět na pro fotbalového fanouška triviální otázku a mít trochu štěstí při losování závěrečném losování. Soutěž skončila 31.10.2012 23:59:59. Správná odpověď na otázku Jaký byl nejdražší přestup fotbalového brankáře v historii? byla Gianluigi Buffon z Parmy do Juventusu. (za něco málo přes 54 milionů EUR)

Výherci soutěže se stali Vladimír z Prahy a Miroslav z Uherského Brodu. Oběma gratulujeme :)

Soutěž byla ukončena. Všem účastníkům děkujeme.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!