Stylová, hráčská pařba v roce 2010 (2. díl)

Aliens 1
18.03.2010 09:29 | Pavel Lopušník

Stylový pařan v roce 2010 (2. díl) 

Náš seriál pokračuje představením dalších tří her

Alien vs Predator

Pokud se týká filmů, lze zde hovořit přímo o propadáku. I když druhý díl, propojující tyto dvě ikony akčního sci-fi, byl hodnocen jako lepší průměr, nepodařilo se ani jemu dosáhnout stejných úspěchů jako v případě filmů, kde se tyto postavy objevovaly každá zvlášť, a kolem nichž se vytvořila celkem solidní základna skalních fandů, kteří propojení obou postav nesli s nelibostí. Ve světě počítačových her je tomu právě naopak a na pultech našich obchodů už je k dostání nejnovější produkt s touto značkou. Recenzenti nešetří chválou a i přes drobné výjimky dávají této hře celkem vysoká hodnocení. V čem jsou tedy hlavní přednosti tohoto titulu? Na prvním místě grafika. Jde tu přeci jen více o hráčský zážitek a to tahle akční řežba v sobě obsahuje. Nezanedbatelná je možnost zahrát si nejenom za lidi (mariňák), ale i za Predatora či vetřelce a to se vším všudy, co k tomu patří. Od možnosti stát se jako Predátor neviditelným, po mocné, přirozené zbraně vetřelce. Nechci předbíhat, ale tahle hra může už teď směle kandidovat na hru tohoto roku.

          

        Že já hlupák zapoměl vypnout doma plyn? 

                        

                     

       Manželka nebo tchýně? Teď fakt nevím. 

      

   Tomuhle se u nás doma říká být v pytli.

    

       No bóže tak jsem řekl, že máš mezi zubama drobečky.

   

                  Napoleon: Total war 

Prý byl malý, ale můžeme o tom směle pochybovat (údajně měřil stejně jako mnozí jeho vojáci. Rozhodně však svou výškou převyšoval průměrného Francouze). Prý byl vzteklý, ale kdo ovládá nemalá území a vyhrává jednu bitvu za druhou, nemůže být v klidu. Mnozí jej považují za Francouze, přestože byl Korsičan a jeho příběh je ztělesněním touhy po kariéře a úspěchu s kapkou obyčejného štěstí. Řeč je o Napoleonu Bonapartem, jedné z kontroverzních postav osmnáctého a počátku devatenáctého století. Nyní můžete jeho slavná válečná tažení prožít i vy a to ve hře Napoleon Total war, spojující v sobě tahovou a realtime strategii tak jako jsme zvyklí už z celé řady Total war. Projdete tu Slavkovem, tažením v Egyptě i poslední bitvou u Waterloo. Tak co, nemáte chuť změnit dějiny?

             Hrr na ně!!!

                                         
                                           Komu patří Evropa?            

                         Heavy Rain

Existují hry, inspirované filmy, ale obyčejně nebývají úspěšné. Existují filmy, inspirované hrami, ale také to s nimi není žádná sláva. Heavy Rain je mixem filmového prostředí se skvělými herními prvky a zdá se to být skvělou sázkou na jistotu. Jednoduše řečeno jde o kombinaci thrilleru, detektivky a hororu umocněné specifickým ovládáním, kterým ovlivňujete další směřování příběhu. Nejde tu však o něco, co by se podobalo, především českým divákům známému Kinoautomatu, ale jde o plnokrevnou hru s vynikající grafikou, která filmový pocit ještě více umocňuje. Ve hře si postupně projdete cestu čtyř postav (ne všechny jsou nutně kladné, zahrajete si tu i za vraha mladých chlapců a je jen na vás, jak budete formovat jeho osud), jejichž příběhy se ke konci protnou. Opět zde recenzenti volí ta největší hodnocení a někteří hovoří přímo o revoluci v herním průmyslu. Hře jako takové se dá vytknout jediné a to, že je především určena konzolím (Sony) a verze pro PC se zatím neplánuje. Škoda. Podobná hra by jistě rozšířila už tak početnou řadu jejích fanoušků.

        

          Já jsem klaun, normální klaun. Ne ten od toho McDonalda, blbečku. 

       

       To jsem se chtěl zeptat poručíku Colombo. Kdy si dáte vyčistit ten baloňák?

         

Taťka má přeci mamku a ta ví, že s novým Jarem umyje až o polovinu více nádobí.

       

                 Zkrátím to. Jedno zrnkový kafe a fofrem! 

                        

             Zdeňku, jsi to ty? Cožpak mě nepoznáváš?

 
Hodnocení článku:Komentáře

Tipy na stylové mužské dárky, díl 2. Tipy na stylové mužské dárky, díl 2. Příležitostí, kdy muži dostávají dárky, je mnoho - Vánoce, narozeniny, svátek, Valentýn, ... A jelikož se vkus žen a mužů obvykle... Předchozí článek "Michelinská hvězda je jako Oscar v kuchařském světě." Když něco chcete opravdově zažít, dělat či poznat, vydejte se tam, kde se taková příležitost nabízí od skutečných profesionálů.... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!