Stylové kuřivo

Publikováno: 12.09.2012 20:22 | PR

Pro ty z vás, kteří holdují neřesti kouření, není jistě třeba představovat doutníky. Voňavé silně aromatické, a na rozdíl od cigaret také velice stylové a na úrovni. Jestliže si chcete dopřát svou dávku tabáku, upřednostněte rozhodně kubánské doutníky. Není nutné říkat, že kubánské jsou naprostou špičkou a jako takové také chutnají. Kouření doutníků je požitkářské, v žádném případě se nemůže srovnávat se závislostí na nikotinu, kterou někteří lidé okatě trpí a která bohužel způsobuje nepříjemné a v žádném případě ne stylové chování. Koupit si nejlevnější balíček cigaret a nervózně si zapálit není nic pro vás. Doutníky se kouří ryze pro to potěšení z vůně a chuti, kterou přinášejí.

Doutníky

Zdroj: etrafika.cz

Druhou zajímavou záležitostí v oblasti tabákových výrobků jsou dýmky, které nikdy nevyjdou z módy a vždy budou mít nádech noblesy a intelektu. Kouřit dýmku ale navíc znamená užívat si různých příchutí a vůní tabáku, které se prodávají. Tabák do dýmky může mít různé příchuti a vůně, ačkoli skalní příznivci nejvíce oceňují ty tradiční. I dýmek je celá řada, vyráběny jsou z prestižních vzácných materiálů, takže lze říci, že každý kus má svou nezaměnitelnou hodnotu.

U dýmek existují značky, které mají mnohaletou tradici a jdou ruku v ruce s vývojem dýmek prakticky od jejich prvopočátku. Mezi tyto značky patří například Stanwell nebo Peterson. Chcete-li opravdovou kvalitu, určitě sáhněte po jedné z těchto značek.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!