Tipy pro mobilní stylové bydlení

Publikováno: 05.01.2011 16:54 | Petr Hájek Bydlení na kolečkách má celé řady výhod, z nichž tou největší je zřejmě možnost mít každý den za okny jinou scenérii, vždyť dívat se 50 let na 3 paneláky je nuda. Přitom nejde o nijak přehnaně nákladnou věc.

 

2011-01-05-1

 


Nedá se nic dělat, slovo „mobilita" zkrátka vládne dnešnímu větu ve všech formách. Máme již v rámci šetření časem mobilní prakticky vše představitelné, ovšem udělat si mobilní i domácnost, k tomu dospěje jen málokdo. Přitom výhody jsou zřejmé a jak vidno, člověk se nemusí zříci ani četných výdobytků civilizace, jakým je třeba krb.

 

2011-01-05-1

 

Jeden by možná čekal, že dům na kolech musí být zákonitě nějaká šílená pastouška, popřípadě vypadající jako známá maringotka. Jak vidno, více zmobilnit se dá skutečně všechno - jen si ale člověk musí dávat pozor při večerním odchodu nebo příchodu a pamatovat na schod.

 

2011-01-05-1

 

Jeden z příkladů, že i za situace, kdy člověk nemá mnoho peněz, lze něco vykouzlit. Tento dům na kolečkách stojí kupříkladu jen 29 900 USD.

 

2011-01-05-1

 

Milovníci viktoriánských rysů a kovového steam-punku mohou proměnit v solidní útočiště klidně i vyřazený vagon. Efekt, jak vidno, je skutečně dokonalý.

 

2011-01-05-1

 

Řešení špetku minimalistické, ovšem stále pohledné a stylové, zejména však pro ctitele aut ve všech formách.

Hodnocení článku:Komentáře

Přenosná stylová toaleta na japonský způsob Přenosná stylová toaleta na japonský způsob Jen velmi těžko bychom našli v evropské a západní civilizaci konzervativnější přístup k věci, nežli je právě návštěva WC.   ... Předchozí článek "Michelinská hvězda je jako Oscar v kuchařském světě." Když něco chcete opravdově zažít, dělat či poznat, vydejte se tam, kde se taková příležitost nabízí od skutečných profesionálů.... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!