Trh mrch 56: Jak na věc

Publikováno: 20.05.2012 22:01 | Alex Lenoir

Ještě jsem neviděl číslo ženského časopisu, kde by nebyl článek s výčtem ženských svádících triků. Podpatky, řasy, depilace, epilace, smyslná vůně, pomrkávání. Všechny tyhle triky muži znají a velice je kvitují. Je ovšem jeden, který si často ani neuvědomujeme.

Trh Mrch 56

Zkrocení zlé ženy

V pátek jsem volal Patrikovi jestli nechce zajít na panáka. Místo nadšeného souhlasu mi řekl: „Promiň, musím do divadla.“ Tak to nebyla ta nejhorší lež, kterou jsem od něho kdy slyšel. Jenže Patrik skutečně do divadla šel. Na jednu stranu mi ho bylo líto, protože vím jak nesnáší veškeré múzické aktivity. Na druhou jsem si říkal, že pokud se ho nějaké holce podařilo dostat do chrámu dramatického umění, něco na tom bude. Svědčilo to ovšem pouze o jedné věci. Sex a divadlo byly jediné dvě věci, u kterých nemluvily a tak nehrozilo nebezpeční hádky. A že jich v posledních dnech bylo víc než dost.

Patrik nejdříve nad klasickým Shakespearem ošklíbal, ale po prvním 20 minutách se začal bavit. Jak se ukázalo, i on měl podle všeho doma zlou ženu, která by si zasluhovala zkrotit. Po druhém dějství nadšeně aplaudoval. Zatímco Tereza byla pohoršená tím, jak snadno se zlá Kateřina vzdala vytrvalému Petrucciovi.

Když představení skončilo bylo čtvrt na jedenáct.

„Terezko, podívej se jak krásně svítí sluníčko,“ pokusil se o tematický vtip Patrik.

„Seru na měsíc,“ frkla po něm Tereza. Jo, tak ty půjdeš na zkrocení jako další.

Když se vrátili domů, Terezka třískla dveřmi do ložnice a zůstala tam až do rána. V sobotu ráno mu k snídani ochotně vyškvařila slaninu a dokonce mu ji dovolila jíst s kečupem (tím éčkovým hnusem), aniž by vzpomínala jeho tukem ucpávající se tepny, které mu způsobí dlouhou a bolestivou smrt. Kdopak by se infarktu pak bál, že? Patrik v první chvíli uvažoval jestli zkrotla nebo se pomátla.

Na dotek

Celá ta věc s divadlem mi ale nedala. A musel jsem vyzkoumat, co za tím je.

„Řekni mi, co ti Tereza v té posteli dělá, že s ní jdeš do divadla?!“ zasmál jsem se.

„Ona...“ začal Patrik a já čekal nějakou zvrhlou sexuální praktiku. „Ona se mě tak dotkne.“

„Hmm, tak to ti k uspokojení stačí hodně málo,“ uznal jsem.

„Pohladí mě po hřbetu ruky. A usměje se. A...ono to funguje,“ vysvětlil Patrik její fígl.

Tak tomuhle se říká typicky ženská zbraň – fígl! Ikdyž mi to nejdříve přišlo úžasné, později jsem si uvědomil, kolikrát jsem já nechal takhle ovlivnit. A že za pohlazení ruky, jsem dělal něco, co jsem původně vůbec nechtěl.

„Škoda, že my chlapi tyhle triky nemáme,“ povzdechnul si Patrik. A tohle je typicky mužská beznadějnost.

Já trik mám. Jak dostat to co chci. Ostatně ten fígl, zažehná i ukončí hádku, dokáže vyvolat lítost a starost, případně nutnou dávku lásky a v některých případech může posloužit i jako před-předehra k sexu. Kdo mě ji naučil? Můj otec. Už 22 let pozoruju jak tímhle svým gestem dokáže skoro vše. Jakmile na něj matka spustí, nebo s ním už třetí den nebaví, nebo ho nutí do něčeho co nechce, otec se decentně chytne za srdce. Když se ho máma zeptá co se děje, jen mávne rukou. Ihned ale svraští čelo a začne ztěžka dýchat. Ve výjimečných případech lze předstírat i pachuť v ústech. A v těch nejvyhrocenějších případech spustíte ruku podél těla s tím, že v ní nemáte cit. Ano, je to malinko tvrdé, ale funguje to.

Urychlovače

Tyhle partnerské triky nejsou zbaběleckým úskokem. Jsou spíš tím, co napomáhá a urychluje určité věci. Něco jako koncentrovaný urychlovač. Aplikujete, necháte působit a skvrna je pryč. Zatímco ženský dotyk hřbetu ruky uvádí věci v život, mužská ruka bez citu se naopak stará, aby se nevymkly kontrole.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!