Trh mrch XI: Horečka páteční noci

Trh Mrch
22.05.2011 21:34 | Alex Lenoir

Problém mužů není v tom ženy zaujmout. Potíž žen je se jich nějak zbavit. V tomto ohledu jsou samičky kudlanky nábožné svým způsobem milosrdné.

Před neuváženými rozhodnutími varuje spousta pořekadel. O některých jsem přesvědčen, že je vymýšlí ti, co na pátek třináctého leží v posteli a nehybně civí do stropu. Jedno si ale až do konce života určitě bude připomínat Dominique Strauss-Kahn, exšéf Mezinárodního měnového fondu. Jeho údajný pokus o znásilnění pokojské pracující v luxusním newyorském hotelu Sofitel mu docela dost zamíchala s životními hodnotami. Radiová stanice RMC pak došla s nepodloženým faktem, že v době údajného nuceného orálního sexu obědval s dcerou. V úterý pak deník Libération otiskl prohlášení, že Strauss-Kahn se stal obětí připravovaného útoku, za kterým stojí Sarkozy. No, něco na tom bude, když jako první zprávu o údajné felaci přinesl člen Sarkozyho strany. Manželka Strauss-Kahna však za svým mužem stojí. Přesto trochu zavrávorala, když jistá španělská režisérka na konto exšéfa MMF prohlásila, že sex si s ním pokaždé velmi užila.

Naznal jsem, že je pravý čas vám Ji představit. Osobu, která se v mém životě vyskytuje už více jak dva roky. Přesně 27 měsíců. A stále jsem pro ni nenašel pojmenování. Nemám na mysli jméno, ale spíš označení. Možná i z toho důvodu, že jsme doposud přesně nedefinovali sociální aspekty... vztahu? No a to je další věc. Je to vůbec vztah? Když občas vyměníme pár smskem, jednou za čas se sejdeme v potemnělé restauraci a pak ráno si pak slibujeme, že to musíte zopakovat častěji. Pokud ale i množiny jsou mezi sebou schopny navázat určitý druh vztahu tak to musí jít i mezi takovými entitami jako jsem já a Ona. Ona, objekt očistěný od citů zanechávající pouze nicneznamenající pocity. I ty se snažím odstranit.

Asi byste měli vědět, že sbalila ona mě. Před oněmi 27 měsíci na plese ve Státní opeře. To mi bylo devatenáct a jí třiatřicet. Využila mé slabé chvilky kdy jsem dopíjel láhev vodky a vytáhla mě na taneční parket když hráli hity od ABBA.

Teď, více jak dva roky později, jsme byli pořád na stejném bodu. Ona měla majetné partnery, kteří ji sponzorovali, a já hledal holku, kterou já nebudu muset sponzorovat. Občas jsme si dali najevo, že o sobě víme. Od té doby jsme se často potkali na různých akcích. Ona s chlapem, který typově vypadal jak já za třicet let nezřízeného života, a já s holkou, která vypadala, jak Ona před tím, něž jí jeden z těch jejích nechal přifouknout prsa.

Byl to jeden z těch pátků, kdy se sice domluvíte, že zajdete jen na panáka, ale pak potkáte kamaráda ze střední, kreténa ze základky a známýho ze studijní skupiny a najednou se navzájem podpíráte a objednáváte další vodkovou loď a pak jsou čtyři ráno a vy klečíte u klíčové dírky dveří bytu a snažíte se tam ten napasovat klíč.

Ve foyer jsem si zul mokasíny. Cestou do koupelny jsem si rozepnul pásek u džínů. Z kapes mi vypadlo několik drobných a rozkutálely se různými směry dlažbě v chodbě. Sousedi museli mít radost. Vlezl jsem do sprchy a pustil na sebe proud vody. Jak šílenej jsem se mydlil energy sprchovým gelem. Třel jsem si ušní lalůčky, krk, hrudník, mezi prsty na rukou. Všude jsem Ji cítil. A tak jse se stále znovu a znovu mydlil a doslova spařoval horkou vodou.

O 8 hodin dříve... Tolik obávaná zkouška z marketingu byla konečně za mnou, Max odevzdal projekt do ateliérů, Ben morfologickou analýzu a Oliver konečně dopsal bakalářku. A ikdyž to ještě nebyl ani zdaleka konec, byl to důvod oslavit tuhle jeho svůdnou blízkost.

Kolem půl dvanácté mi přišla SMS od Ní. Psala mi, že v baru Apathika je skvělá party. A hned na to mi přišla další SMS od Richarda: Vole dojdi do Apathiky! Mega party. Ted dosla. A je moc sexy.

Kolem půl jedné jsme doklopýtali do Apathiky. Podniky se rády označují jako fashion. Tenhle bych spíš označil jako passion. Frndy na vysokých podpatcích postávaly podél zdí ze surového betonu a popíjeli víno. Prodírali jsme se závojem exotických vůni, které bych typoval, že ani nejsou v Evropě k sehnání a rozostřeným zrakem mrkal po krajkovém prádle, které tu a tam některé vyklouzlo. Po několika pomatení smyslů jsem přece jen nakonec trefil do boxu kde seděl Richard s partou.

Richard mě odtáhl na bar, kde jsme popíjeli grappu a on mi snažil vnutit, že dnes do Ní musím určitě "jít". Prý je tu sice s nějakým Italem, co by mohl být můj děda, ale já pořád vedu v pevnosti svýho zadku. A pak najednou tam stála. Dokonalá v rozvlněných bílých šatech od některé z významných značek, které jí sice mírně deformovaly její figuru, ale bezezbytku odhalovaly její dokonalé nohy. Pili jsme malé flaštičky šampaňského Nicolas Feuillatte (já brut, ona rosé) a klubem duněl hit Just Can’t Get Enough od The Black Eyed Peas. Drapla mě za sponu mého pásku a táhla na parket. Párkrát se o mě otřela a dívala se mi u toho do očí. Otočila, chytla mě za boky a začala svíjet mezi mýma rozkročenýma nohama. Šla až do podřepu. Pak najednou vyskočila, přitáhla mě za krk a nalepila svoje meruňkové rty na moje. Pravou rukou mi cuchala již tak rozježené číro a já jí to oplácel lehkým masírováním zadku. Jak se tak naše jazyky střídavě potkávaly v mé a v její puse napadlo mě, že tam nejsme sami. Kolem nás stojí zhruba desítka lidí, kteří na nás užasle civí, ale především skandálu chtivý fotograf, který cvakal tím svým krámem jak o život. Snažil jsem se od Ní odtáhnout a fotografovi zabránit v jeho práci, Ona mi nedala jedinou šanci. Pamatuji si jen jak jsem za ní kráčel po schodech dolů na toalety. Rozrazila dveře kabinky a vtáhla mě dovnitř.

Akutní touha, tak bych to nazval. Nezvladatelný chtíč po něčem, který musí být hned ukojen bez ohledu na následky. Je to jen o tom teď a tady. Žádný soumrak minulosti, žádný úsvit budoucnosti. Nečekáte velké oběti ale ani velké dary.

Docentka M. Mindy Oriñová zastává názor, že ideální partneři se oba musí neskutečně milovat, být si nejbližšími osobami na světě, znát toho druhého do posledního detailu nebo mezi sebou akceptovat určitou prostorovou i citovou volnost. Především slovo oba je zde zcela klíčové. Pokud se tímto pravidlem budete při vzniku nového vztahu řídit, máte velkou šanci, že vztahem poplujete dlouho a šťastně. V tom případě jsem já o Ona prakticky ideální pár. Ale tím že mezi sebou máme tolik bezcitového prostoru jsme si v závěru víc cizí než vzácní.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!