Začněte s CrossFit na Reebok CrossFit Drop Box Tour

Publikováno: 16.04.2012 12:59 | Michal Novák

Chcete vyměnit nudné zvedání činek nebo běžné aerobní aktivity za něco mimořádného? Vyzkoušejte nový cvičební program CrossFit, který se stal během několika let světovým fenoménem.

Reebok jako první v České republice přináší možnost vyzkoušet si CrossFit během velké zábavné akce a přiblížit jej tak široké veřejnosti. V druhé polovině dubna si totiž CrossFit budou moci všichni zájemci prohlédnout či přímo vyzkoušet na dvou místech v Praze v rámci Reebok CrossFit Drop Box Tour. Speciální zónu s profi vybavením, trenéry a CrossFit odborníky může navštívit každý v Praze 18. a 19. 4. na pražském Výstavišti v Holešovicích a 21. a 22. 4. ve Freestyle parku Modřany. Vstup je zdarma, více informací a přednostní registrace najdete na www.reebok-crossfit.cz.

Reebok CrossFit

Co je CrossFit

„CrossFit je silový a kondiční tréninkový program navržený tak, aby pomohl každému získat lepší kondici a být celkově fit. CrossFit se dá zjednodušeně popsat jako neustále se obměňující jednoduché, funkční pohyby, které jsou cvičeny s vysokou intenzitou. Propojuje základní prvky gymnastiky, atletiky a silového tréninku – při CrossFitu děláte sedy lehy, kliky či skáčete přes švihadlo. Trénink je velice účinný a hlavně zábavný, protože jste součástí komunity lidí, které znáte, takže společně zažijete spoustu legrace a můžete vzájemně poměřovat své síly,“ říká Jana Kovalovská, zástupce značky Reebok, která sdílí spolu s CrossFit programem tutéž filozofii. CrossFit totiž nejenom zpevňuje tělo, ale také pozitivně působí na celkovou kondici, která se rychle zlepšuje. Zároveň výborně tvarujete celé tělo, protože cvičení působí rovnoměrně na všechny svalové skupiny.

CrossFit je vhodný pro muže i ženy, začátečníky i pokročilé - intenzitu cvičení si každý volí sám. Program se dá univerzálně odstupňovat podle obtížnosti a je tudíž skvěle použitelný pro každého odhodlaného jedince bez ohledu na dosavadní zkušenost.


Reebok CrossFit
Hodnocení článku:Komentáře

Chystáte se na dovolenou? S MUDr. Jaroslavem Foltýnem jsme si vyměnili mnoho užitečných informací! Chystáte se na dovolenou? S MUDr. Jaroslavem Foltýnem jsme si vyměnili mnoho užitečných informací! Mnoho lidí může jistě říci, že ve volbě dovolené nejsou konzervativní, ale v otázce s kým budou cestu realizovat, sázejí... Předchozí článek "Michelinská hvězda je jako Oscar v kuchařském světě." Když něco chcete opravdově zažít, dělat či poznat, vydejte se tam, kde se taková příležitost nabízí od skutečných profesionálů.... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!