Zjistěte pravdu o afrodiziacích!

Publikováno: 03.09.2014 09:40 | PR

Celer, ústřice, čokoláda, skořice, zázvor a další pochutiny prý mají zvyšovat sexuální touhu a zaručit nekonečnou výkonnost. Prý.

Láska prochází žaludkem aneb další babské povídačky

Prohloubení sexuální touhy a erotických prožitků je na pořadu dne od pradávna. Za staletí se tedy nastřádal opravdu dlouhý seznam potravin, které mají „zaručený“ vliv na libido. Než si před milostnými hrátkami na talíř naservírujete celer s býčími varlaty, zjistěte, jak to s těmi afrodiziaky opravdu je.

foto1

Zdroj: erodream.cz

U žádné z potravin, kterou najdete na seznamech zaručených přírodních afrodiziak, nebyl prokázán přímý vliv na sexuální touhu. Škoda, že? Neházejte flintu do žita. Vědecky ověřený účinek byl u jednoho afrodiziaka opravdu prokázán.

Tip: Afrodiziaka, přípravky oddalující ejakulaci a erotické hračky i pomůcky pořídíte na erodream.cz. Vše můžete vyřídit online a balíček vám bude zcela diskrétně doručen až domů!

Nejslavnější afrodiziakum všech dob: Španělské mušky

Afrodiziakum španělské mušky je ve skutečnosti jedovatý prášek z brouka puchýřníka lékařského a erekci zajišťoval poměrně bolestivým, leč účinným způsobem. Nemusíte se ale bát – dnešní afrodiziaka s názvem „španělské mušky“ vás neotráví ani vám neublíží. Pouze zvýší chuť na sex a prodlouží erekci. Zaručeně.

foto2

Zdroj: erodream.cz

Zkusili jste feromony?

Feromony jsou látky, které lidské tělo vylučuje k lákání opačného pohlaví. Pokud vás nelákají afrodiziaka a raději byste, aby vám ženy padaly k nohám, vyzkoušejte feromony. Parfém s feromony zvýší vaši přitažlivost u opačného pohlaví, neboť útočí na nejstarší ženské pudy. Jejich účinek je prokazatelný a velmi silný, takže dejte pozor, ať to nepřeženete!

Tip: Na erodream.cz seženete parfémy s feromony pro ženy i pro muže!
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!