Zlacená (nejen) technika na přání

Publikováno: 21.05.2013 13:10 | Petr Hájek

Dnes již není zásadnějším problémem ani sehnat nějaký exotičtější typ gadgetu, a tak se od davů odlišit, na druhou stranu, to se již dnes stává natolik běžným postupem, že je načase i zvážit, zda si nějakého toho digitálního mazlíka celého nepozlatit...

samsung_s4_3_3

Zdroj: Goldgenie

Máte rádi třeba Samsung Galaxy S4? A to dokonce natolik, že by vám nevadilo, dát za něj 2 200 USD? Pakliže vaše odpověď nezní "Ne!", můžete směle číst dále.

gold-plate-your-golf-club

Zdroj: Goldgenie

To, co bylo králi Midasovi ze známé báje prokletím (jak známo, přál si, aby když na cokoliv sáhl, to se změnilo ve zlato), to proměnila firma Goldgenie v docela dobrý "kšeft".

goldplate_your_bb_q10

Zdroj: Goldgenie

A neplatí to pouze pro Samsung Galaxy S4, že ano, pozlatit si zde můžete naprosto cokoliv: Apple iPady a iPody, iPhony 5, herní konzoli, golfovou hůl,  běžný mobil, myš k PC, no zkrátka, libovolnou z věcí, jenž je vám drahá.

gold-plate-your-wii

Zdroj: Goldgenie

A když už jsme u procesu, vy si věci vlastně ani nemusíte výhradně zlatit, ale firma nabízí i pokrytí jinými kovy: vedle zlata prozatím ještě růžové zlato a platinu.

gold-plate-your-iPad-mini

Zdroj: Goldgenie

A proč se vlastně do něčeho takového hrnout? Když si totiž podobné digitální udělátko obrníte drahým kovem, zákonitě musí dát pokoj všichni otravové okolo vás neustále připomínající, že je to vlastně laciný plast. Nakonec, co solidnějšího a stylovějšího, nežli kov, si lze představit?
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!