Zlatý doutník London Cut Cigar

Publikováno: 15.02.2013 12:33 | Petr Hájek

Dnešní kousek je unikátní v mnoha směrech, ovšem tím jednoznačně největším šokem je, že po sobě nechává zlatý popel. To samozřejmě naznačuje, že to bude kousek vhodnější pro ty z nás, jenž se nebojí za unikátní kuřácký zážitek trochu připlatit, ale klid, zase ne tak moc, jak by se zdálo.

2013-02-15-1

Zdroj: Bornrich

Po celá staletí byl doutník symbolem užívání si života na straně jedné a životního stylu bohatých na straně druhé. Mezi známé kuřáky doutníků patří třeba Bruce Willis, Robert De Niro, Madonna, Arnold Schwarzenegger, Tommy Lee Jones a Sylvester Stallone, abychom si zmínili jen nějaké.

2013-02-15-1

Zdroj: Bornrich

Jelikož mezi kuřáky doutníků převládají muži, objevují se více i pro ně všelijaké speciální edice - tak třeba ultra-premium verze Cohiba Behike 40 Anniversary za 18 846 USD jedna sada. A nyní se do této prestižní sekce vydala taktéž i firma London Cut Cigars, která si připravila pro ty nejnáročnější kuřáky doutník Bourbon-Aged Gold Hand-Rolled Cigar.

2013-02-15-1

Zdroj: Bornrich

Doutník prý hoří naprosto dokonale a jeho popel je skutečně zlatý (jde o tzv. jedlé zlato, které se objevuje tu a tam ve VIP receptech, ovšem jíst popel vám určitě nedoporučujeme!). Jedná se o kombinaci tabáků z Dominikánské Republiky ubalenou do známého Connecticutského stínu, to vše se pak ještě umotá do 24karátového zlata.

2013-02-15-1

Zdroj: Bornrich

Doutníky jsou prodchnuty během zrání také trochu prvotřídním bourbonem, což se samozřejmě podepsalo skvěle na jejich tajemné chuti. Navzdory své evidentní unikátnosti, až přes hranici vkusu, tento doutník je jaksi podezřele levná záležitost - pouhých 240 USD za celou krabici si může dovolit doslova každý z nás.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!