Značka Carrera vytvořila sluneční brýle pro film Rush

Publikováno: 22.07.2013 16:53 | Jiří Hofbauer

Pokud se točí autentický film podle života skutečných osobností je to právě styling co dělá velký ne-li největší kus práce. Dejte jakékoliv ženě blonďatou paruku a pusťte na ni ventilátor a Norma Jeane je na světě. Nebo si nasaďte kulaté dioptrické brýle, přidejte černý rolák a široké džíny a nikoho nenecháte na pochybách, že jste iDad. Ano, je to všechno v detailech.

Právě tím se řídí i tvůrci snímku z tratě Formule 1 Rush. Aby dobová atmosféra 70.let byla dokonalá uvedla značka slunečních brýlí Carrera reedici legendárních a patrně svých nejoblíbenějších slunečních brýlí Carrera 80, které se nápadně podobají těm, jenž v reálu nosil i slavný automobilový závodník Niki Lauda (ve filmu ho hraje německý herec Daniel Brühl). To jen dokazuje, že design, který byl hitem v roce 1976 dokáže zabodovat i dnes.

brýle

Zdroj: Pinterest

Inovovaný model si zachoval tvar pilotek. Do prakticky neviditelného rámu brýlí můžete zasadit buď klasická skla nebo polarizační, která eliminují odlesky a tak zabraňují případnému oslnění. Most brýlí je ozdoben logem Carrera Victory C.

brýle

Zdroj: Carrera

Film dvojnásobného držitele Oscara režiséra Rona Howarda se v českých kinech pod názvem Rivalové objeví 3.října 2014.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!