Značka Evermo vytvořila charitativního motýlka na podporu Movember

Publikováno: 04.11.2015 16:13 | Jiří Hofbauer

Ať se stavíte třeba na hlavu, knír vám ne a ne vyrůst? Překáží vám? Nesluší? Ale přesto byste rádi podpořili akci Movember? Máme pro vás řešení! Zakupte si během listopadu motýlka z naší limitované edice "Evermovember" a přispějte tak na konto nadace, která bojuje mimo jiné proti rakovině prostaty. Zároveň nošením šikovně nahradíte knír, a dáte tak najevo svou podporu.

IMG_0391

Zdroj: Evermo

Z každého zakoupeného motýlka pak značka Evermo věnuje 50 % částky motýlka (tedy celých 295 CZK) na konto celosvětové charitativní organizace Movember Foundation. Originální motýlek s motivem knírku se nabízí ve čtyřech velikostech. Objednat si jej můžete na e-shopu značky.

Hodnocení článku:Komentáře

Vizionář Yves Saint Laurent Vizionář Yves Saint Laurent Nosil dioptrické brýle s tlustými obroučkami dlouho předtím, než se objevily v každém druhém řetězci. I přes nesnadné dětství... Předchozí článek Movember aneb každý knír se počítá! Movember aneb každý knír se počítá! Jako každý rok i letos přinese listopad akci Movember, charitativní kampaň zaměřenou na osvětu a prevenci rakoviny u mužů. Muži po... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!