Zoolander & Hansel se vrátili na přehlídková mola!

Publikováno: 10.03.2015 19:12 | Jiří Hofbauer

BREAKING NEWS: Tajný sen se splnil! Jedny z nejzářivější hvězd světa pánského posledních let Hansel a Derek Zoolander se vrátily na přehlídková mola. Duo modelů svým fenomenálním catwalkem zakončilo přehlídku módního domu Valentino v rámci pařížského týdne módy. Po molu se prošli v nadčasových outfitech z famózní kolekce značky. Nákladně vyšívané kabátce, hedvábná pyžama a boty s masivní platformou doplnili o svoje propracované pohledy, po kterých svět módy žíznil dlouhých čtrnáct let.

Legrace. Samozřejmě se jednalo jen o skvěle promyšlené promo snímku Zoolander 2, který se by se do kin měl dostat začátkem roku 2016. Rolí modelů Dereka Zoolandera a Hansela se znovu zhostí geniální duo komiků Ben Stiller and Owen Wilson.

Hodnocení článku:Komentáře

Jan Palach: oheň, který probudil lidi Jan Palach: oheň, který probudil lidi Změny nejsou jednorázové akce. Možná jejich akutní provedení, ale ony samotné jsou trvalým procesem. V roce 1969 hlas lidu nepřekonal... Předchozí článek První fotografie Melissy Benoist jako Supergirl První fotografie Melissy Benoist jako Supergirl Melissa Benoist, která se proslavila rolí Marley Rose v seriálu Glee, se stane novou představitelkou Supergirl. Právě před pár dny byla... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!