Zub času

Publikováno: 23.02.2016 12:38 | Aktualizace: 03.09.2016 14:00 | Jiří Hofbauer

Módní trendy se změní, vůně parfému vyprchá, ale čas a diamanty tu budou věčně. Hodinky sice vznikly jako praktická věc, ale postupem času prošly kosmetickými úpravami a stal se z nich zásadní módní doplněk mužů i žen. Design některých hodinek se mění jen velmi sporadicky. Právě na vzhledu hodinek značek Rolex, IWC, nebo Omega, se v průběhu let zub času vůbec nepodepsal.

Omega Speedmaster “Dark Side of the Moon”, Tudor Fastrider Black Shield, Wempe Zeitmeister Fliegeruhr Keramik Chronograph.

zub casu_1

Zdroj: Florian Sommet/gala.de

Blancpain 500 Fathoms, Officine Panerai Radiomir 1940.

zub casu_2

Zdroj: Florian Sommet/gala.de

Rolex Oyster Perpetual Cosmograph Daytona, Longines Conquest Classic, Certina DS Podium GMT Chronograph.

zub casu_3

Zdroj: Florian Sommet/gala.de

Cartier Calibre de Cartier.

zub casu_4

Zdroj: Florian Sommet/gala.de

IWC Big Pilot's Watch Perpetual Calendar TOP GUN.

zub casu_5

Zdroj: Florian Sommet/gala.de

Hodnocení článku:Komentáře

Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Dnes je kolikátého? CO?! To ale musí znamenat, že tu zkoušku mám... za tři dny. Tři dny. Tři! Zdroj: Arnaldo Anaya-Lucca/Tumblr Přesně... Předchozí článek Best of Britishcars – Jaguar Land Rover Ostrava v novém Best of Britishcars – Jaguar Land Rover Ostrava v novém V lednu roku 2015 byl v Ostravě Kunčičkách položen základní kámen nového centra Best of Britishcars – Jaguar Land Rover Ostrava.... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!